szybkie i wygodne zakupy
wyszukaj wiele produktów na raz »

PEDIGREE
JUNIOR Karma dla psów sucha 500g

5.49 zł (10.98 zł/kg)
szt:
Opis produktu:
Pożywne suche jedzenie na bazie naturalnych składników, które Twój pies chrupie z przyjemnością. Młode psy wymagają odpowiednio zbilansowanej diety, aby prawidłowo się rozwijać. Od urodzenia do około 4 tygodnia życia podstawowym pokarmem szczeniąt jestmleko matki. W tym czasie ich zapotrzebowanie energetycznobiałkowe jest zbliżone do potrzeb karmiącej suki, co oznacza, że obojgu można podawać tą samą, wysokoenergetyczną karmę typu Junior. Do momentu odsadzenia od mleka matki, które następuje zazwyczaj około 6 tygodnia życia, szczenięta powinny przyzwyczaić się do jedzenia pokarmów stałych (suche granulki, bądź puszki lub saszetki). Początkowo, aby ułatwić młodym psom jedzenie suchej karmy zaleca się podawanie jej namoczonej w ciepłej wodzie lub mleku. Potem należy stopniowo ograniczać ilość dodawanych płynów tak, aby szczeniak nauczył się samodzielnie gryźć granulki. Ma to ogromne znaczenie dla prawidłowego wzrostu, ścierania i wymiany zębów oraz zachowania właściwej higieny jamy ustnej.
Właśnie z myślą o psach w początkowym okresie ich życia stworzono Pedigree Junior z kurczakiem. Jest to suche jedzenie, które w pełni zaspokaja zapotrzebowanie na energię oraz składniki odżywcze (białko, tłuszcz, witaminy, związki mineralne, nienasycone kwasytłuszczowe) psów rosnących. Podawane w odpowiednich ilościach zapewniają harmonijny rozwój szkieletu i prawidłowe przyrosty masy mięśniowej. Zapewnij swojemu malcowi zdrowie i energię do zabawy z Pedigree Junior z kurczakiem.
Składniki:
Zboża (min. 4% kukurydzy), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% wołowiny w granulkach z wołowiną), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.
Dodatki: witamina A: 6000 IU/kg, witamina D3: 600 IU/kg, witamina E: 160 mg/kg, miedź jako siarczan miedzi; 10 mg/kg. Zawiera dodatki dopuszczone przez UE: przeciwutleniacze, barwniki, konserwanty.
Sprawdź czy prowadzimy sprzedaż na terenie Twojego miasta.
Twój kod pocztowy:   -

Hasło:
zapamiętaj na tym komputerze
» przypomnienie hasła
Fudi.pl

e-mail: bok@fudi.pl
 

Copyright 2009 - 2022 Fudi.pl