szybkie i wygodne zakupy
wyszukaj wiele produktów na raz »

PEDIGREE
Karma dla psów sucha z wołowiną i drobiem 500g

4.99 zł (9.98 zł/kg)
szt:
Opis produktu:
Wyborne suche jedzenie w postaci chrupiących krokiecików, które zapewnia Twojemu psu energię i zdrowie każdego dnia. Największym wyzwaniem w żywieniu Twojego dorosłego psa jest zapewnienie mu zdrowia oraz doskonałej kondycji. Możesz to osiągnąć jedyniepodając mu pokarm zawierający wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Aby umożliwić Ci optymalną opiekę nad Twoim pupilem stworzyliśmy Pedigree Adult z wołowiną i drobiem . Jest to suche jedzenie, dostarczające Twojemu pupilowi odpowiedniej porcji białka pochodzącego z mięsa drobiowego skomponowanego z niezbędnymi witaminami A, D3 i E pochodzącymi z warzyw. Do Pedigree Adult z wołowiną i drobiem dodaliśmy również ryż, który zawiera błonnik i zapewnia Twojemu psu właściwą przemianę materii i radosną energię na każdy dzień. Podaruj swojemu zwierzakowi pełnię zdrowia i przyjemność chrupania dzięki Pedigree Adult z wołowiną i drobiem .
Składniki:
Zboża (min. 4% kukurydzy), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% wołowiny w granulkach z wołowiną), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.
Dodatki: witamina A: 6000 IU/kg, witamina D3: 600 IU/kg, witamina E: 160 mg/kg, miedź jako siarczan miedzi; 10 mg/kg. Zawiera dodatki dopuszczone przez UE: przeciwutleniacze, barwniki, konserwanty.
Sprawdź czy prowadzimy sprzedaż na terenie Twojego miasta.
Twój kod pocztowy:   -

Hasło:
zapamiętaj na tym komputerze
» przypomnienie hasła
Fudi.pl

e-mail: bok@fudi.pl
 

Copyright 2009 - 2022 Fudi.pl