szybkie i wygodne zakupy
wyszukaj wiele produktów na raz »

CHAPPI
Karma dla psów z wołowiną i drobiem sucha 10000g

51.49 zł (5.15 zł/kg)
szt:
Opis produktu:
Smakowite suche jedzenie, które dostarcza Twojemu psu składników, które dają mu energię do zabawy oraz utrzymują go we wzorowej kondycji. Twój pies uwielbia suche jedzenie nie tylko ze względu na jego smak, ale także na przyjemność chrupania, której mu ono dostarcza. Czasem nawet traktuje swój posiłek jak zabawę, rozrzuca krokieciki wokoło miski, a później z entuzjazmem je zbiera i zjada. Takie właśnie jest suche jedzenie Chappi z wołowiną i drobiem. Dzięki zawartości apetycznego mięsa drobiowego oraz wołowego zaspokaja naturalne zapotrzebowanie Twojego podopiecznego na białko oraz wysokiej jakości tłuszcze, a dodatek witamin zapewnia mu zdrowie i ochotę do radosnej zabawy każdego dnia. Wszystko to zamknięte jest w formie chrupiących pasztecików o niepowtarzalnym mięsnym smaku, który Twój zwierzak uwielbia. Kup swojemu psu Chappi z wołowiną i drobiem i patrz jak ze smakiem chrupie.
Składniki:
Zboża, (min. 4% w chrupiących granulkach), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (drób min. 4% w granulkach drobiowych, wołowina min. 4% w granulkach wołowych), oleje i tłuszcze, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.
Dodatki: witamina A – 4000 j.m./kg, witamina D3 – 400 j.m./kg, witamina E – 40 mg/kg, miedź (jako siarczan miedzi) 0,9 mg/kg.
Sprawdź czy prowadzimy sprzedaż na terenie Twojego miasta.
Twój kod pocztowy:   -

Hasło:
zapamiętaj na tym komputerze
» przypomnienie hasła
Fudi.pl

e-mail: bok@fudi.pl
 

Copyright 2009 - 2022 Fudi.pl